Minust

Eesti noorim pulmaisa

Midaa??!? Eesti kõige noorem pulmaisa, mida see tähendama peaks? Just täpselt seda see tähendabki. Olen hetkel kõigest 18-aastane, ma käin veel koolis. Kuid mis siis? Kooli kõrvalt pakuti mulle võimalust proovida kätt õhtujuhi ametis. Mulle see täitsa meeldis, kuid kuna mu isa on professionaalne pulmapapi tundsin, et soovin siiski käed külge panna millegi ilusa, millegi meeldejääva, millegi muinasjutulise loomisel. Soovisin juhtida pulma…

Eks elus kord nii juba on, et kui midagi piisavalt palju soovid, siis nii ka juhtub. Tuleb välja, et minu soov pulmaisa olla oligi piisavalt suur. Saingi võimaluse sukelduda üheks õhtuks pulmaisa maailma. Kahjuks nii lihtsalt “päris” pulmaisaks ei saa. See ei olnud niiöelda päris pulm. Aga päris pulmaga võrreldav? Kohe kindlasti! Hugo Treffneri Gümnaasiumis on selline äge võimalus valida valikainena pulmade korraldamine. Seda valikainet viib läbi endine pikaaegne pulmaisa. Aga kuna tegu on valikainega, siis võivad sinna tulla koolist kõik, kes vähegi soovivad. Nii avastasingi ennast järsku 90 pulmalise keskel mänge korraldamas. Tundub päris hirmutav, kui nii öelda. Minu jaoks oligi see algul päris hirmutav, ma polnud ju varem midagi sellist teinud. Kuid niipea kui pulm pihta hakkas, hirm kadus. Tundsin ennast nagu kala vees. Ma lihtsalt nautisin täiega. Peale pulma sain ma igati head tagasisidet. Kõik jäid väga rahule. Kuna minu jaoks oli see ääretult ilus kogemus ning mulle väga meeldis pulmaisa olla, otsingi nüüd paari armunuid, kes usaldaksid mind oma elu kõige õnnelikuma päevaga.

Kui nüüd hakata ennast iseloomustama, siis ütleksin lihtsalt, et olen Tarvi. No aga see ei anna ju mingit informatsiooni?! Ma leian, et see iseloomustab mind just kõige paremini. Ilusaid omadussõnu võib igaüks ritta seada, kuid maailmas on ainult üks mina. Otsustasin siiski, sellele vaatamata mõned enda omadused siin välja tuua. Tarvi on optimistlik, enesekindel, avatud, rõõmus ja tegus. Mulle meeldib väga inimestega suhelda ja uusi tutvusi luua. Üks peamiseid põhjuseid, miks ma otsustasin pulmaisaks hakata on see, et tutvud nii paljude erinevate inimestega. Minu arvates ongi see just üks parimaid asju pulmaisa töö juures.

View this post on Instagram

Ametit õppimas😎👌 #pulmaisa #sandrajamatis

A post shared by Tarvi Suur (@tarvisuur) on

Pere on minu jaoks see kõige tähtsam asi elus. Perega veedetud ajast ei ole midagi paremat. Tähendab see koos looduses matkamist või lihtsalt kodus olemist, vahet ei ole. Põhiline on perega koos olla. Üks minu lemmik tegevustest on rattaga sõitmine, selles lihtsalt on midagi maagilist! Kui linnas on valida, kas sõidan auto, bussi või rattaga, siis valin alati ratta. Nii avastasime ennast perega päris tihti mõnda Kalamaja kohvikusse sõitmas.

Enam ma Tallinnas ei ela. Olen ennast sisse seadnud hoopiski Tartu kanti. Ja teate mis, mulle meeldib Tartu rahulik kulgemine palju rohkem kui Tallinna lõputu rutt. Need mõnusad vaiksed õhtud Emajõe ääres, need uskumatult ilusad vaated Toomemäelt ning chill Tartu melu on mulle vägagi südamelähedaseks saanud. Tihtipeale leian ennast sõpradega Emajõe ääres õhtut nautimas.

Inimeste vahelised suhted on väärtuslikemad asjad elus. On väga tähtis, et inimeste vahel oleksid head suhted, et me saaksime hästi läbi ning et meil oleks tore. Kui mina saan kuidagi, kas või natuke, kaasa aidata uute tutvuste loomisele või olemasolevate suhete kõvendamisele, siis on minu päev igati korda läinud.