Kes on see Tarvi?

Enda iseloomustuseks ütleksin lihtsalt, et olen Tarvi. No aga see ei anna ju mingit informatsiooni?! Ma leian, et see iseloomustab mind just kõige paremini. Ilusaid omadussõnu võib igaüks ritta seada, kuid maailmas on ainult üks mina. Otsustasin siiski, sellele vaatamata mõned enda omadused siin välja tuua. Tarvi on optimistlik, enesekindel, avatud, rõõmus ja tegus. Mulle meeldib väga inimestega suhelda ja uusi tutvusi luua. Üks peamiseid põhjuseid, miks ma otsustasin pulmaisaks hakata on see, et tutvud nii paljude erinevate inimestega. Minu arvates ongi see just üks parimaid asju pulmaisa töö juures.

View this post on Instagram

Ametit õppimas😎👌 #pulmaisa #sandrajamatis

A post shared by Tarvi Suur (@tarvisuur) on

Pere on minu jaoks see kõige tähtsam asi elus. Perega veedetud ajast ei ole midagi paremat. Tähendab see koos looduses matkamist või lihtsalt kodus olemist, vahet ei ole. Põhiline on perega koos olla. Üks minu lemmik tegevustest on rattaga sõitmine, selles lihtsalt on midagi maagilist! Kui linnas on valida, kas sõidan auto, bussi või rattaga, siis valin alati ratta. Nii avastasime ennast perega päris tihti mõnda Kalamaja kohvikusse sõitmas.

Enam ma Tallinnas ei ela. Olen ennast sisse seadnud hoopiski Tartu kanti. Ja teate mis, mulle meeldib Tartu rahulik kulgemine palju rohkem kui Tallinna lõputu rutt. Need mõnusad vaiksed õhtud Emajõe ääres, need uskumatult ilusad vaated Toomemäelt ning see chill Tartu melu on mulle vägagi südamelähedaseks saanud. Tihtipeale leian ennast sõpradega Emajõe ääres õhtut nautimas. Need õhtud on minu jaoks kullahinnaga, sest pole midagi paremat, kui toredate inimestega aega veeta.

Inimeste vahelised suhted on väärtuslikemad asjad elus. On väga tähtis, et inimeste vahel oleksid head suhted, me saaksime hästi läbi ning meil oleks tore. Kui mina saan kuidagi, kas või natuke, kaasa aidata uute tutvuste loomisele või olemasolevate suhete kõvendamisele, siis on minu päev korda läinud.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *